Kolaykurulum.net Yenilendi

Kolaykurulum.net Yenilendi
01.03.2017

TP-Link’in ürün kurulum videolarının yer aldığı site yenilendi. Kullanıcıların ürünleri daha kolay kurmaları için oluşturulan Kolaykurulum.net’te şu anda 222 ürün videosu yer alıyor.

 

Kablosuz ağ pazarında dünya lideri olan TP-Link®, kullanıcı dostu çalışmaları ile de sektöründe öncü konumunda. Bu uygulamalardan biri olan ve kullanıcıların ürün kurulumlarını görerek yapabilmeleri için oluşturulan kolaykurulum.net web sitesi yenilendi ve daha kolay erişilebilir hale getirildi.

Tüketicilere daha iyi hizmet verebilmek amacıyla oluşturulan ve ürün kurulum videolarının yer aldığı kolaykurulum.net, hizmete girdiği 2015 yılından bugüne kadar 350 binin üzerinde kişi tarafından ziyaret edildi ve 1 milyonun üzerinde sayfa gösterimi yapıldı. Kurulum şeması ile yetinmek istemeyen, ürünleri görerek kurmayı tercih eden kullanıcılar için tasarlanan site, şimdi en yeni teknolojiler kullanılarak yenilendi. En son Microsoft.NET mimarisi kullanılarak tasarlanan sitenin navigasyon yapısı da daha gelişmiş hale getirildi. Kullanıcı dostu bir arayüz ile daha kolay ulaşılabilen hale gelen kolaykurulum.net’te ürünlerin aşama aşama kurulumlarının gösterildiği videolar yer alıyor.

Kolaykurulum.net’te 14 ayrı kategoride 101 ürün tanımlı. Sitede şu anda 222 kurulum videosu yer aılyor ve  yeni ürünler geldikçe ürün ve video sayısı sürekli artıyor. Ürün kurulum videolarının yanı sıra kullanım kılavuzlarına, teknik özelliklerine, güncelleştirme yazılımlarına da bu siteden ulaşılabiliyor. Ürünlerin farklı modları için ayrı kurulum videoları sitede yer alıyor ve kullanıcılar her aşamayı videolardan izleyerek, kolayca kurulumlarını yapabiliyorlar.

Mobil cihazlarla da uyumlu olan kolaykurulum.net’e akıllı telefonlar ve tablet bilgisayarlardan da erişmek ve kurulum videolarını izlemek mümkün.

Kurulum videoları için: www.kolaykurulum.net